• slider1
  • slider2
  • slider3

KFK MachNet jest partnerem Asseco S.A. w obsłudze programu mMedica.

Od kilku lat zajmujemy się obsługą i dostarczaniem programu mMedica firmy Asseco S.A. dla placówek służby zdrowia. W związku z planowanym obowiązkowym wprowadzeniem EDM – elektronicznej dokumentacji medycznej proponujemy placówkom medycznym kompleksową opiekę informatyczną. Nasza oferta zawiera możliwość pełnej informatyzacji od podstaw tj. projekt i budowa sieci komputerowej, budowa serwerowni oraz dostarczenie komputerów do każdego gabinetu lekarskiego, rejestracji, ambulatoriów i pracowni medycznych. Zapewniamy pomoc w organizowaniu sprawnego i bezpiecznego dostępu do internetu umożliwiającego współpracę z systemem EWUŚ oraz możliwość prowadzenia rozliczeń z NFZ. Możemy tez podjąć współpracę z placówkami już częściowo skomputeryzowanymi oferując rozwój sieci, sprzętu komputerowego, a także pomoc we wdrożeniu mMedica i nadzór nad działaniem tej aplikacji.

System mMedica jest wiodącą aplikacją dla placówek medycznych , spełniającą wymogi stawiane przez NFZ, wspomagającą pracę zarówno pracę małych gabinetów jak również dużych przychodni zdrowia POZ, AOS i innych.

Znając specyfikę sprawozdawczości i mając na uwagę jak ważne jest szybkie i sprawne przetwarzanie danych w służbie zdrowia proponujemy pełne wdrożenie mMedica obejmujące instalacje, wdrożenie oraz wszelkie szkolenia i nadzór nad eksploatacją tego systemu. Jako autoryzowany partner mamy możliwość  bezpośredniego kontaktu ze specjalistami Asseco co w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwala na fachową i solidną współpracę z placówkami służby zdrowia w zakresie tego programu.

KFK MachNet jest partnerem Comarch S.A. w obsłudze programu ComarchERP Optima.

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze  zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Przyznany programowi Comarch ERP Optima Certyfikat zgodności z Ustawą o Rachunkowości oraz imponująca liczba klientów z niego korzystających klasyfikuje go jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm.

Jako autoryzowany partner Comarch S.A. pomagamy wdrożyć i wspieramy obsługę programu ComarchERP Optima. Będąc partnerem mamy możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami Comarch S.A. co w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwala na fachową i solidną współpracę z firmami w zakresie tego programu.

Oferujemy produkty firm:

loga

strony internetowe interclick.pl